Alcina - Couperose krém 50ml

Alcina - Couperose krém 50ml
Dostupnost: na skladě
Výrobce: ALCINA Germany
Cena: 820 Kč
Množství:  Couperose krém

prokazatelně zmírňuje zarudnutí při rozřířených (popraskaných) žilkách na pleti. Redukuje pocit horkosti na pokožce, intenzivně pěstí pleť.Tlumí vizuální projevy kuperózy - neutralizuje zarudnutí pleti.

Preventivně působí proti následnému rozvoji onemocnění a je účinný i během lékařského ošetření /rozacea/.Pokožku opticky vyrovnává a vyhlazuje...

 Krém posiluje cévky a zlepšuje odolnost proti volným radikálům. 

Speciální zelené pigmenty neutralizují zarudnutí pleti a opticky okamžitě mírní dopady kuperózy. Přípravek obsahuje zvláštní třpitivé pigmenty, které pokožku opticky vyrovnávají a vyhlazují.

 Couperose krém obsahuje komplex účinných látek Phytoaktiv. Měsíček lékařský, který posiluje cévy a tkáně. Jírovec maďal zlepšuje prokrvení a tradičně se používá na křečové žíly. Pupečník asijský vyhlazuje pleť a předchází zanícení. Listnatec ostnitý předchází ochabování žil.

Použití: Ráno a/nebo večer naneste Couperose krém na vyčištěnou pleť. Pro intenzivnější efekt naneste pod Couperose krém Couperose sérum. Krém je vhodný jako 24 hodinová péče, ale lze jej kombinovat i s další denní či noční péčí.

Balení: kelímek 50ml

Specifikace
Dostupnost na skladě