Alcina - Haar Therapie Šampon 150ml

Alcina - Haar Therapie Šampon 150ml
Dostupnost: 1-2 dny
Výrobce: ALCINA Germany
Cena: 325 Kč
Množství:  Má velmi šetrné mycí složky v podobě pěny- velmi jemně čistí podrážděnou vlasovou pokožku, dodává ji zpět vitalitu, zabraňuje ztrátě vlhkosti a důsledně posiluje a regeneruje vlas. Také pro stárnoucí vlasy.

Pokožka je po umytí příjemně osvěžená a především zklidněná, vlasy jsou silnější a vypadají zdravě.

Šampon Haar Terapie obsahuje komplex AquarichTM, což je speciální formule účinných látek, jejichž kombinace zlepšuje a stabilizuje v pokožce hydrataci, která dokáže proniknout až do spodních vrstev epidermis.

Komplex obsahuje posilující výtažek s černého ovsa (Tato rostlina má vysoký podíl menthioninu a cystinu – jde o sirné aminokyseliny, které jsou důležitými stavebními látkami podporujícími regeneraci povrchu vlasu a tudíž i jeho efektivní zpevnění.) a silně hydratační lecitin.

Díky těmto složkám je vaše vlasová pokožka také chráněna před ztrátou vlhkosti, která způsobuje její nerovnováhu a stárnutí.

Extrakt z moringy olejodárné zabraňuje zvýšenému maštění vlasů. Vzniká tak velmi účinný lotosový efekt, díky kterému se vlasy tolik nemastí.

Protejny obsažené v semenech moringy olejodárné posilují a vitalizují vlasy.

  Kombinace jemných mycích složek, patentovaný hydratační komplex AquarichTM a extrakt z moringy olejodárné zajistí tu nejlepší péči pro vaši podrážděnou pokožku a oslabené vlasy.

Použití:  Na vlhké vlasy naneste rovnoměrně dle délky a hustoty 5-8 dávek pěny. Lehce promasírujte a nechejte krátce působit, aby se mohl účinek obsažených látek plně rozvinout. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Balení: 150 ml flakon s dávkovačem

Specifikace
Dostupnost 1-2 dny

Podobné zboží