Gernétic - Adipo Gasta- tvarující tělový krém 150ml

Gernétic - Adipo Gasta- tvarující tělový krém 150ml
Dostupnost: 1-2 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 2 258 Kč
Množství:  Zeštíhlení, které začíná z nitra buněk. Cenné složky aktivních látek pronikají k samému jádru jednotlivých buněk a odtud aktivují vylučování toxických látek a urychlují metabolismus.

ADIPO GASTA reguluje chuť k jídlu, zvláště na sladké a tučné, pomáhá nastartovat proces spalování tuků a tak bojovat s obezitou.

V krému ADIPO GASTA najdeme mix účinných extraktů arniky horské, cesmíny paraguayské a zelené kávy.

Díky nim je zeštíhlení rychlejší, intenzivnější a trvalejší. Nemusíte absolvovat liposukci.

Klinicky prokázáno: Ukládání lipidů redukováno o 170%.

Charakteristika:

Speciální tělový krém se zeštíhlujicími účinky, lehké konzistence, dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty.

Účinky:

Krém ADIPO GASTA umožňuje pozvolnou, ale jistou likvidaci povrchových či nadměrných vrstev tuku.

Zabraňuje ukládání lipidů v tukových buňkách, stimuluje lipolýzu (+170%) potlačením fosfodiesterázy.

Aktivní složky tohoto přípravku se vstřebávají velmi rychle a jsou roznášeny v krevním oběhu.

  Olej ze sladkých mandlí výtažek z mořských řas a chaluh-obsahují jód, chlór, sodík, draslík, vápník, vitaminy A, Bl, B6, D, K indický kaštan obsahující škroby a třísloviny organické jódy s protitoxickými a antiseptickými účinky, podporující vylučování toxických látek a napomáhající tvorbě žlučových solí, které jsou důležité pro trávení, látkovou přeměnu a odstraňování nežádoucích tuků výtažky z břízy (odtučňuje, podporuje pocení), břečťanu (zužuje cévy a odtučňuje), arniky(odtučňuje), hlohu (zmírňuje překrvení, působí proti tukovým přebytkům) výtažky získané biotechnologickou cestou aktivní základ obsahující glucidaminy, které zahrnují mukopolysacharidy kyseliny hyaluronové aminokyseliny L-Lysin, Glycin Inozitol, L-Camitin (eliminuje triglyceridy tukových buněk), kofein a koenzym A výtažky ze zelené kávy a výhonků cesmíny paraguayské (ilex paraguensis).

Postup při domácím ošetření:

Po případném nanesení tonika LYMPHO, případně buněčného stimulátoru VEINULO SPECIAL+ lehce vmasírujeme do úplného vstřebání do chodidel a problematických partií krém ADIPO GASTA a necháme dobře vstřebat.

Prvních 14 dní aplikujeme na břicho (roztíráme ve směru hodinových ručiček, podpoříme tak peristaltiku střev) a na plosky chodidel, pak už jen na chodidla.

V případě závažnějšího problému a potřeby celkového zeštíhlení aplikujeme na celou končetinu.

V případě menších tukových vrstev postačí ranní aplikace, jsou-li tukové polštáře větší, je nutné vetřít přípravky i večer.

Ideální je kombinovat ADIPO GASTA s urychlovačem — KRÉMEM MARINE BODY BEAUTY.

Balení:  150ml tuba

 

Ingredience: Aqua, Stearic Acid, Hydrogenated tallow Glyceride, Sorbitol, Cetyl Alcohol, Hedera helix extract, Crataegus Monogyna extract, Prunus amygdalus dulcis oil, Algae extract, Aesculus hippocastanum extract, Arnica Montana extract, Parfum/Fragrance, Sorbitan Sesquioleate, Stearyl Ethylhexanoate, Isobutylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Ethylparagben, Arginine HCL, Lysine Hydrochloride, Carnitine, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, PEG-60, Propylene Glycol, Inositol, Caffeine, Coenzyme A, Sodium Methylparaben.

Specifikace
Dostupnost 1-2 dny

Podobné zboží