Gernétic - Argini -Krémová maska 50ml

Gernétic - Argini -Krémová maska 50ml
Dostupnost: 1-2 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 1 174 Kč
Množství:  Argini je čistící maska, která absorbuje přebytečný kožní maz.,působí protizánětlivě, je analergická.

Má velmi příznivé účinky při ošetření začínajícho akné.

Revitalizuje, povzbuzuje svěžest pokožky a udržuje její přirozenou vláčnost. Vaše pokožka bude zdravější, jasnější.

Maska krémovitého vysýchavého charakteru, neparfémovaná.  Umožňuje aktivním látkám speciálních přípravků GERnétic lépe proniknout do pokožky a vstřebávat se do organismu.

Adstringenní účinky vyrovnávají kožní reliéf, stáhnou póry a vyhladí pleť. Reguluje tvorbu mazotoku a udržuje aktivitu buněk na potřebné úrovni. 

Během působení se maska Argini částečně vstřebá.

Aktivní bio extrakty (okurka, vilín, heřmánek), olej ze sladkých mandlí a směs zjemňujících mastných kyselin propůjčují pleti trvalé zklidnění, ošetření zánětů a hluboké pročištění. Regulují tvorbu mazotoku, stáhují póry a vyhlazují pleť.

Použití:

Masku můžeme použít při ranním i večerním ošetření pleti. Nanášíme na čistou pleť a necháme působit 10- 15 minut. Odstraníme vlažnou vodou a naneseme příslušný denní nebo noční krém.

Masku také můžeme překrýt jemnou fólií (na potraviny) a nechat působit což má ještě silnější účinek, protože rychle nevyschne a vznikne pod folií "skleníkový efekt".

Balení: kelímek 50ml

 

 

INCI: Aqua, Cucumis sativus extract, Kaolin, Propylene Glycol, Chamomilla recutita extract,Prunus amygdalus dulcis oil, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, EthylhexylMethoxycinnamate, Oleic Acid, Isobutylparaben, Butylparaben, Propylparaben,Methylparaben, Ethylparaben, Parfum/Fragrance, Sodium Methylparaben.

Specifikace
Dostupnost 1-2 dny

Podobné zboží