Gernétic - Cells Life -Luxusní hydratační a revitalizační sérum 15ml

Gernétic - Cells Life -Luxusní hydratační a revitalizační sérum 15ml
Dostupnost: 2-3 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 3 602 Kč
Množství:  Sérum CELLS LIFE je přípravek prvotřídní kvality, vyvinutý novou, jedinečnou technologií, která způsobila převrat ve světové kosmetice.

Luxusní hydratační a revitalizační sérum.

Toto účinné sérum zajistí intenzivní péči proti vráskám, zpevní kontury a dodá vaší pokožce hedvábný lesk.

Má rychlý a DLOUHOTRVAJÍCÍ účinek.Přípravek olejovitého charakteru vyrobený novou revoluční technologií 21. století.

Je určený k hluboké regeneraci, hydrataci a zpevnění pokožky obličeje i jiných tělových partií. Dobře se vstřebává, je vhodný pro všechny typy pleti.

Matný lesk, který zanechává na pleti, zvyšuje pocit hebkosti a krásy.

Přípravek CELLS LIFE má vynikající účinky proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.

Působením séra jsou vrásky méně hluboké, pokožka se zpevňuje, kontury obličeje se vrací do své původní podoby. Výsledek je patrný velmi brzy. Pleť je napjatá, póry stažené, reliéf se vyhlazuje. Pleti se navrací vitalita a pevnost.

CELLS LIFE podporuje rychlejší obnovu kolagenových a elastinových vláken.

Použití: 

Sérum Cells Life se používá ve vemi malém množství. Několik kapek postačí na jedno ošetření obličeje, krku i dekoltu. Nanášíme lehkým vklepáním, NETŘEME! Výrobek aplikujeme na závěr - po odlíčení a nanesením krému na noc.

Používáme při večerním ošetření, neboť aktivní substance se snadnějí spojují při pomalejším krevním oběhu. Sérum proniká do pokožky velmi rychle a nezanechává mastné stopy.

Balení: 15ml flakon s dávkovačem

Specifikace
Dostupnost 2-3 dny

Podobné zboží