Gernétic - Ger Lift- Liftingový krém s výtažky z mořských řas 30ml

Gernétic - Ger Lift- Liftingový krém s výtažky z mořských řas  30ml
Dostupnost: 2 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 1 858 Kč
Množství:  Luxusní omlazující krém, kterým dodáte pleti maximální péči. . Aktivní látky rychle pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, podporují tvorbu kolagenu a stimulují buněčný růst.

Liftingový krém s výtažky z mořských řas doporučujeme zákaznicím k okamžitému osvěžení a vypnutí pokožky na společenské akce.

Pleť je krásně připravená na líčení a efekt vypnutí pleti trvá 9-12 hodin,

Vrásky se postupně vyhladí, pleť se zjemní a zpevní.

K umocnění účinků doporučujeme kombinovat s regeneračními přípravky - SYNCHRO, CYTOBI, NUCLEA, CELLS LIFE.

Aktivní složky: peptidy malé velikosti mikrořasy polysacharidy proteiny vitaminy E, PP, skupina vitaminů B zinek, kobalt, měď, hořčík aminokyseliny aktivní složky jsou získány převážně z mořských řas a díky liposomům pronikají hluboko do pokožky.

GER LIFT obsahuje cenné výtažky mořských čas (Spirulina, Chlorella), které pleť vypínají a zpevňují. Díky liposomatickému komplexu pronikají hluboko do pokožky a stimulují tvorbu kolagenu a elastenu, podporují dýchání buněk a buněčný růst.

 Mořské řasy jsou nabité množstvím stopových prvků, minerálních solí, bílkovin a vitaminů. Obsahují až dvacetkrát více minerálů než zelenina, čtrnáctkrát více vápníku než mléko a více vitaminu C než citrusy.

Použití: Po očištění pokožky přípravky Glyco, Fibro nebo MARINE GUMMING CLEASING nanášíme ráno a večer v malém množství na celý obličej, krk i dekolt do vstřebání. Poté naneseme ještě další přípravky - pokud je používáte-, jak jsou výše uvedeny. Viditelné výsledky se dostavují velmi brzy Jemná, dobře se vstřebávající konzistence a lehounká nádherná parfemace vás jistě osloví.

Balení: 30 ml kelímek

Specifikace
Dostupnost 2 dny