Gernétic - La Créme Anti-Temps- Luxusní noční krém 50ml

Gernétic - La Créme Anti-Temps- Luxusní noční krém 50ml
Dostupnost: 1-2 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 4 572 Kč
Množství:  noční revitalizující, krém s výrazným regeneračním účinkem zbavuje pleť únavy a zvyšuje její vitalitu.

Tento vysoce efektní přípravek podporuje pozvolnou, ale hlubokou regeneraci, okysličuje pokožku a podporuje buněčný růst (zlepšení o 45%).

Zajišťuje svěží vzhled, zahlazuje známky strárnutí a "navrací" zpět několik let.

SPECIÁLNĚ i PRO CITLIVOU PLEŤ Aktivní látky jsou v optimálním složení a poměru a ve svých účincích na pleť se vzájemně podporují.

 Aktivní látky silně podporující okysličení pokožky (o10%) a buněčný růst (o 46%) - komplex peptidů, minerálů a vitamínů zabudovaný v mikročásticích, ktreré umožňují postupné uvolňování a pomalé šíření v tělě.

Pokožka dostává žádoucí barvu, je hebká a vláčná Mořské oligosacharidy- ochraňují a potlačují nepříznivé projevy stárnutí, stimulují mladistvý vzhled pleti, změkčují a vyhlazují Tripeptidy (psalmitol-glycin-histidin)- stimulují syntézu buněčného kolagenu, efektivně posilují pevnost a pružnost pleti, minimalizují projevy stárnutí, zamezují vadnutí pokožky, omlazují a oživují unavenou pleť.

Kombinace nenasycených mastných kyselin s vitaminem E - kombinace aktivních látek působící jako ochrana proti negativním vlivům životního prostředí Aminokysliny- aktivizující komplex, který stimuluje buněčnou aktivitu, podporuje a zvyšuje látkovou výměnu, intenzivně revitalizuje.

Účinky: Noční krém Les Parfaits představuje nový přístup k péči o pleť, poskytuje pleti dokonalý komfort, výrazně zkvalitňuje proces revitalizace.

Je opravdovým regeneračním programem pro obličejové tkáně. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Klinickými testy bylo prokázáno zlepšení buněčné obnovy o 58%.

Domácí péče: Přípravek se používá pro večerní ošetření pleti ve velmi malé množství. K urychlení efektu regenerace lze také přípravek používat ráno po vstřebání Regeneračního séra- pod Denní krém Jeunesse.

balení: kelímek 50ml

Specifikace
Dostupnost 1-2 dny

Podobné zboží