Gernétic - Sérum Depigmentant- Depigmentační sérum 25ml

Gernétic -  Sérum Depigmentant- Depigmentační sérum  25ml
Dostupnost: na skladě
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 1 818 Kč 1 765 Kč
Množství:  Depigmentační sérum na  pigmentové skvrny.

Tekutý koncentrát s vysoce hydratačními a bělícími účinky. Je určen na bělení jednotlivých pigmentových skvrn.

Účinné látky odbourávají silně pigmentované buňky, zpomalují tvorbu dalších pigmentů a působí na útlum melanocytů.

 Při aplikaci dochází ke zjemnění pokožky a zamezení dehydratace.

 Trápí Vás pigmentové skvrny? Laboratoře GERnétic našly řešení:

Z nejčistších míst naší planety získaly vysoce účinné aktivní látky (bílý morušovník, grapefruit) a vytvořily unikátní depigmentační sérum.

Vznikl exkluzivní přípravek pro dokonalé bělení pigmentových skvrn.

SÉRUM DÉPIGMENTANT obsahuje speciální keratolický enzym, který přírodní cestou odbourává zpigmentované buňky a zabraňuje tvorbě dalších pigmentů.

Použití: Na závěr ranní a večerní péče o pleť aplikujeme přímo na pigmentovou skvrnu (otvor tuby přiložíme na skvrnu, vytlačíme malé množství tak, aby nestékalo).

Aktivní složky: Výtažky z rostlin: bílý morušovník, zimostráz, bříza, lékořice výtažek z grapefruitu -bělicí, povzbuzující a osvěžující účinky.

Biotechnologie: Keratolický enzym, který odbourává silně zpigmentované buňky přírodní cestou(tyrosináza) stabilizovaná proteáza schopná zvýšit keratolýzu (sloupnutí pokožky a buněčné obnovení), glycin v chelátové formě (zadržuje kovy, hlavně měd) - zabraňuje tyrosináze tím, že odnímá enzymu kov přírodní zjemňovač zpomalující dehydrataci.

Balení: tuba 25ml

Ingredience: Aqua, Glycyrrhiza glabra extract, Ethoxydiglycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylmethoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, Betula Alba extract, Citrus grandisextract, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Polyacrylamide, Dimethicone Copolyol,Parfum/Fragrance, Sodium Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Bisulfite, Tocopherol.

Specifikace
Dostupnost na skladě