Gernétic - Synchro,regenerační a výživný noční krém (50ml a 30ml)

Gernétic - Synchro,regenerační a výživný noční krém (50ml a 30ml)
Dostupnost: 1-2 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 2 138 Kč

Dostupné varianty:


* Objem:

Množství:  Synchro je dokonalý  výživný, noční krém. Neparfemovaný krém vhodný pro maximální  regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla.

Krém ze síně slávy - zlatý poklad v kelímku.

Jedná se o nejdůležitější krém v nabídce společnosti GERnétic International,

Přestože se jedná o mastný krém, nezanechává pocit mastnoty a velmi dobře se vstřebává.

Bohatá textura, dokáže dát pleti maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci.

Stimuluje obnovu buněk a navracím jim fyziologickou rovnováhu.

Významně podporuje imunitu pleti i celého organismu.

Synchro o pleť nejen pečuje, ale také synchronizuje a obnovuje všechny její funkce. Kdo má problémy s citlivostí pleti na kosmetiku, krém Synchro dokáže tuto citlivost vyrovnat.

Je vynikající i při ošetření jizev a strií, popálenin, ekzémů, lupénky a jiných závažných problémů na pleti. I pro děti .

Účinky:

Přípravek SYNCHRO regeneruje, revitalizuje, vyrovnává pH pokožky, má zklidňující a protizánětlivé účinky. Obnovuje fyziologickou rovnováhu, podporuje tvorbu bazálních buněk. Navrací pleti pružnost, vláčnost, hebkost a svěžest.

Krém SYNCHRO aplikujeme po dokonalém vstřebání všech speciálních krémů, neboť výrobek synchronizuje nejen funkce kůže, ale i účinky ostatních připravků. 

Použití:

Obličej: na dehydrovanou pokožku, příznaky stárnutí, jizvy, ekzémy, spáleniny, po depilaci, rozpouští mília.

Ruce: stárnutí, dehydratace, stařecké skvrny, jizvy, spáleniny.

Poprsí: na povadlou pokožku, strie.

Vlasy: na ekzémy a lupénku. Lupénka ve vlasech: Na umytou vlasovou část hlavy  vetřeme malé množství krému SYNCHRO, zabalíme do fólie a nahřáté osušky a necháme3 hodiny působit. Pak opět vlasy umyjeme a upravíme.

Tělo: stárnutí, dehydratace, ochablá a povadlá pokožka, jizvy, spáleniny, strie, ekzémy,lupénka .

Gravidní ženy: Ošetřovat zvětšující se bříško, hýždě, poprsí a popřípadě stehna pravidelně dvakrát denně krémem SYNCHRO. Zamezíme vzniku strií, pokožka zůstane vláčná a jemná.Možná je i kombinace s přípravkem ANTI STRIES.

Solární dermatitida: Ošetřovat problematické partie alespoň jeden měsíc před opalováním krémem SYNCHRO. Zvýší se imunita kůže a solární dermatitida proběhne jen omezeně, nebo vůbec.

Lupénka: Pravidelné vtírat do problematických míst malé množství krému SYNCHRO. Díky hluboké regeneraci kůže se problém lupénky zmírňuje.

Pokud používáte přípravky na bází kortikoidní, může dojít k reakci. V tomto případě ošetření nedoporučujeme.

V počátku ošetřování je třeba počítat s přechodným zhoršením problému (2-3 měsíce).

Popáleniny: Doporučujeme aplikovat několikrát denně malé množství krému SYNCHRO na postižená místa pro lepší a rychlejší a kvalitnější regeneraci kůže. 

TIP: Malé množství krému SYNCHRO vetřete před spaním na plosky chodidel. Aktivní látky podpoří pročištění těla, zvýší imunitu celého organizmu.

Aktivní složky: Krém SYNCHRO obsahuje: oleje z měsíčku, mandlí, včelího vosku, estery mastných kyselin komplex vitaminů skupiny B vitaminy A, C, E, H výtažky z pšeničných klíčků, alantoinu, třezalky (aktivní výtažky získané biotechnologickou cestou , které mají značnou úlohu při obnově fyziologické rovnováhy), stopové prvky a aminokyseliny, draslík, magnézium.

Aplikace:

Večer  i ráno- nanášíme na pokožku obličeje  (po vstřebání všech specifických přípravků jako např. Vasco, Myo Myoso, séra...). 

Balení: kelímek 50 ml

              kelímek 30ml

Specifikace
Dostupnost 1-2 dny

Podobné zboží