N°1 Lash Sérum

N°1 Lash Sérum
Dostupnost: do 3 dnů
Výrobce: Di Angelo Cosmetics
Cena: 2 900 Kč 1 950 Kč
Množství:  Přípravek No°1Lash Extend Serum funguje tak, že stimuluje řasovou buňku ke zvýšení produkce. Doslova ji dodává energii.

Řasa pak roste rychleji, ale hlavně se prodlužuje fáze jejího růstu – trvá o dva měsíce déle, než vypadne.

Řasy povyrostou o cca 4-7 mm. Již po prvním měsíci poznáte měřitelný rozdíl.

Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících,

Sérum je také skvělá regenerace pro klientky, které potřebují zregenerovat řasy po prodlužování…

Při pravidelné každodenní aplikaci séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou až na 200% jejich dnešní délky, znásobí svůj počet, zesílí objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy nové.

Jak sérum funguje:

Revoluční sérum No1 LASH významně prodlužuje růstovou fázi řas, vyživuje kořínky a stimuluje jejich růst. Řasa tak může růst mnohonásobně delší dobu a o několik týdnů je oddálena doba jejího vypadnutí. Díky revolučnímu složení séra No1 LASH řasy rostou rychleji a kořínky produkují větší množství hmoty, takže řasa lehce nabývá i na objemu, je pevnější a pružnější.

Efekt séra:

Díky melaninu, jehož přirozenou tvorbu sérum No1 LASH podporuje, řasy získávají tmavší barvu a jsou zdravější. Dosáhnete efektu Hollywoodských řas. Na rozdíl od umělých nebo doplňovaných řas se můžete potápět, saunovat, sportovat a dělat vše na co si jen vzpomenete, protože to jsou Vaše 100% přírodní a zdravé řasy.

Použití:

Aplikátorem, namočeným v séru No.1 LASH, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají.

Je důležité, aby sérum No.1 LASH bylo naneseno přímo ke kořínkům řas, není třeba jím potírat řasy samotné.

Sérum No1 LASH se nanáší na čisté, odlíčené a umyté víčko vždy na noc.

Po zaschnutí séra No1 LASH (do 2 minut) můžete pokračovat v běžné péči o oční okolí. Aplikujte každý den večer na odlíčené oko ke kořínkům řas.

Doba používání:

Jedno balení obsahuje sérum na 3-5 měsíců každodenního používání.

První efekt je znatelný již po cca měsíci a plného efektu je dosaženo do cca 3 měsíců.

Často však řasy dále rostou ještě dalších několik měsíců. Obvyklá rychlost růstu je kolem 1mm za měsíc a v průměru je dosaženo celkového prodloužení o 5-8mm.

Doporučení: Pro porovnání efektu si své řasy vyfoťte, změřte před první aplikací a srovnejte s výsledkem vždy po měsíci každodenního používání séra No1 LASH.

Složení:

Hlavní účinná látka – Palmitoyl Pentapeptide 5 Pentapeptide 5 je revoluční směs amino kyselin, přímo působících na fibroblast (základní buňku vazivové tkáně) a v kombinaci s nosičem, který je v tomto případě Palmitoyl, se díky své struktuře dostane hlouběji do pokožky, než ostatní molekuly. Palmitoyl Pentapeptide 5 působí na buňky a způsobuje tvorbu kolagenu.

Buňky pokožky se tak stávají pružnější a dochází k omlazení pleti, což je jediný „vedlejší“ efekt našeho séra. Hlavně však působí na řasové folikuly (buňky kořínků řas) a proniká do jejich buněčné struktury.

Palmitoyl Pentapeptide 5 zajišťuje omlazení řasové cibulky, zvýšení produkce (lehké zrychlení růstu řas)a hlavně prodloužení doby růstu - řasa vypadne za mnohem delší dobu. Proto má možnost se celkově prodloužit a lehounce nabýt i na svém objemu, neboť řasová buňka produkuje více vlákniny. Celkově však způsobuje zvýšení kvality vlastní řasy, která je pevnější, pružnější a může docházet i k jejímu lehkému ztmavnutí. Klinické studie prokazují prodloužení řas při každodenním působení Palmitoyl Pentapeptide 5 po dobu 4 měsíců u všech testovaných vzorků, a to na 20% až 170%. Plný efekt séra No1 Lash však uživatelky zaznamenávají po 6 až 8 měsících každodenního užívání. No1 Lash pracuje z Pentapeptidy od renomovaných amerických výrobců. Bohužel se na našem trhu objevují i přípravky, obsahující levná čínská a korejská syntetika, před nimiž zásadně varujeme. No1 Lash nedělá kompromisy a svým zákazníkům nabízí jen prvotřídní kvalitu.

Hydrolyzed Keratin . Hydrolýzovaný Keratin je derivát z ovčí vlny. Jedná se o přírodní produkt, který zajišťuje hydrataci pokožky a vlasů i řas. Přidává se také do kvalitních šamponů a vlasových či řasových kúr a zábalů. Hydrolýzovaný Keratin, obsažený v séru No1 Lash, má původ v Itálii z vlny ovcí z oblasti Prato, což je toskánský region mezi Florencií a Bolognou, vyhlášený pro nejkvalitnější ovčí vlnu na světě. Hydrolyzovaný Keratin má žlutou barvu a právě po něm má naše sérum No1 Lash lehounce zlatavé zabarvení.

Panthenol . Kyselina pantotenová, obecně známá jako Panthenol, je nezbytná pro udržení zdravé pokožky při projevech jejího stárnutí. Jedná se o výtažek z kyseliny pantotenové (vitamín B5) a Panthenol je tedy provitamín B5. Dopomáhá k hydrataci a velice významný je jeho pozitivní vliv na růst řas, vlasů i nehtů. Do řas proniká přes kořínky, na které působí díky séru No1 lash, velmi dobře se v řasách drží a napomáhá k jejich vyššímu lesku. V koříncích podporuje účinky Pentapeptide 5 k omlazení a zvýšení kvality vašich řas.

Lecithin je společný název pro všechny lipidy, přesněji fosfolipidy. Je průvodní látkou tuků a mastných kyselin, zvláště hojně se nachází ve vaječných žloutcích a také v buňkách semen rostlin, kde má původ i Lecithin obsažený v séru No1 Lash. Tento prvek najdete snad ve všem, od potravin po kosmetiku a v séru No1 Lash působí dvojím způsobem. Jednak napomáhá dýchání pokožky kolem řasových buněk a reguluje buněčnou výměnu, ale také významně pozitivně ovlivňuje měkkost a ohebnost řas, které jsou díky séru No1 Lash rychleji produkovány. Nakonec působí i jako „ochranný film“ proti všem vnějším nepříznivým účinkům.

Taurin je jediná známá přirozeně se vyskytující sulfonová kyselina. V lidském těle se účastní řady fyziologických jevů, mimo jiné na stabilizaci buněčných membrán a regulaci stálé hladiny vápníku v krvi. Díky svému nízkému pKa (1,5) zůstává sulfonová skupina taurinu záporně nabitá v širokém rozsahu pH a umožňuje tak dalším prvkům séra No1 Lash široce působit v řasových folikulech. Sám o sobě je taurin také jedním z hlavních prvků energetických nápojů a i v séru No1 Lash je částečným dodavatelem energie k intenzivnějšímu růstu řas.

Glucose. Čistá glukóza se nachází v rostlinách jako jeden z produktů fotosyntézy a pro rostliny představuje zásobu energie. Hromadí se především v plodech. Je to nejrychlejší a nejzákladnější zdroj energie pro lidské tělo a i v séru No1 Lash působí jako dodavatel energie do řasových folikul pro zintenzivnění růstu řas.

Ectoin je dnes považován za základní stavební kámen kosmetiky nadcházejících věků. Jedná se o přírodní látku, relativně nedávno objevenou v pouštních solných jezerech. Až 3x rychleji dokáže ochránit buňky před působením stresových faktorů, mimo jiné UV záření, sucha a výkyvů teplot. V séru No1 Lash působí stejně tak - přes kořínky řas proniká do řas samotných a zde působí jako ochrana před vším, co by mohlo na řasy nepříznivě působit. No1 Lash používá Ectoin od renomovaného amerického výrobce.

Capryloyl Glycine. Další prvek z řady aminokyselin, hojně se objevující v kosmetickém průmyslu. Často se používá pro léčbu akné, neboť má hojivé účinky proti mikrozánětům. Také se používá jako přenašeč účinných látek, pomáhá jim ke snadnějšímu průniků tkání na místo působení a tak funguje i v séru No1 Lash. Usnadňuje aktivním látkám séra dostat se do řasových buněk a tam působní protizánětlivě. Mezi jeho další vlastnosti se řadí vyhlazování vrásek a působení pro omlazení pokožky. V séru působí i na oční víčka a redukuje stárnutí pokožky.

Inositol. Relativně nový prvek Inositol, který se nachází a získává z rostlinných buněk (například luštěnin nebo soji) nabírá v posledních letech na popularitě. Čím více je zkoumán, tím více překvapuje a jeho vlastnosti jako snižování cholesterolu nebo ochrana kardiovaskulárního systému jej zařazují stále častěji i do potravinových doplňků. V séru No1 Lash je obsažen zejména pro jeho až neuvěřitelně silnou ochranu proti vypadávání řas a vlasů. I díky Inositolu dosahuje sérum No1 Lash efektu prodloužení, neboť vypadnutí řasy je oddáleno až o několik měsíců a řasa má tedy sílu růst do větší délky než bez použití séra. Inositol se také považuje za jeden ze skupiny vitamínů B. Phenoxyethanol Tento prvek zastává v séru funkci stabilizačního prostředku a konzervantu. Vyskytuje se zejména v zeleném čaji a čekance.

Phenoxyethanol je spolehlivý prostředek pro zakonzervování aktivních látek a zajištění jejich efektivity po dlouhou dobu. Produkt chrání také proti bakteriím, plísním a mikroorganismům.

Naringine. Hořkou chuť, známou zejména z grapefruitu a pomela, způsobuje hlavní glykosid flavanoid, zvaný Naringine. Je obsahem řady doplňků výživy pro svoji schopnost buněčné recyklace – zejména při zátěži, podporu imunitního systému a pro své antioxidační účinky. V séru No1 Lash je obsažen pro svoji schopnost dodání místní energie a zlepšení prokrvení, čímž mají řasové kořínky zdroj energie pro intenzivnější produkci řasy samotné.

Copper Gluconate. Měď je jedním ze základních stavebních prvků lidského těla a je v něm třetí nejvíce obsažený stopový prvek. Jako měděná sůl kyseliny D-glukonové se používá v řadě potravinových doplňků a stejně tak i v séru No1 Lash. Posilující a antioxidační účinky tohoto prvku jsou pro organismus nezbytné, ale v našem séru je obsažen zejména pro jeho produkci melaninu, který způsobuje zabarvení řas a jejich lepší pevnost.

Azelaic acid. Kyselina azelaová je organická sloučenina, kterou nalézáme v obilných zrnech, zejména pšenici, žitě a ječmeni. Nejčastěji se používá pro léčbu akné a pro její protizánětlivé účinky v pleti, nicméně je také známa pro vlastnosti posílení řas i vlasů a zejména masivnímu zabránění jejich vypadávání. Působí na řasové folikuly a posiluje jejich vazbu s tkání, zabraňuje vypadnutí řasy nebo jej významně oddaluje a pomáhá k rychlé tvorbě řas nových. V séru No1 Lash je významným prvkem právě pro schopnost udržet řasu aktivní po delší dobu a zajištění jejího dlouhodobého růstu.

Voda a alkohol. Oba tyto prvky využíváme pro rozředění a konzervaci látek v séru obsažených

Balení: 2,5ml flakonek s aplikátorem

Specifikace
Dostupnost do 3 dnů

Podobné zboží