Gernétic - Cellu Natur Diet - doplněk stravy proti celulitidě - 30tbl.

Gernétic - Cellu Natur Diet - doplněk stravy proti celulitidě - 30tbl.
Dostupnost: 2-3 dny
Výrobce: GERNETIC France
Cena: 810 Kč
Množství:  Pro boj s celulitidou.Doplněk stravy s výtažky z rostlin, vitaminem C a mědí CELLU z řady NATUR DIET obsahuje aktivní rostlinné látky ze zeleného čaje, vinných matolin, ananasu, s doplňkem vitaminu C a mědi, je určený pro pomoc při celulitidě.

Extrakt z plodů a semen vinné révy pomáhá omezovat projevy celulitidy, podporuje udržování kvality a vzhledu kůže a snižování tělesné hmotnosti.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, měď k udržení normálního stavu pojivových tkání a k normální pigmentaci pokožky.

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Užívat s jídlem, zapít sklenicí vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Chraňte před teplem a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti a těhotné ženy.

Složení 1 tablety: Suchý extrakt z vinné matoliny 250 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100 % DDD*), suchý extrakt z ananasu 50 mg, prášek z listu zeleného čaje 40 mg, potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo: E171, protispékavá látka: stearát hořečnatý, měď (glukonát měďnatý) 1 mg (100 % DDD).

Balení: 30 potažených tablet

Doplněk stravy CELLU doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Lympho, Vasco Artera, Confort Corps Marin.

Lze užívat i samostatně.

Specifikace
Dostupnost 2-3 dny

Podobné zboží